Zaproszenie na szkolenie prowadzone przez firmę Tower Group w dniu 09.04.2024 r.

Podstawy reklam na Facebooku i Instagramie (Edycja I)

Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez firmę Tower Group
Szkolenie odbędzie się w dniu 09.04.2024 r. (wtorek), w godzinach 16:00-20:00, w budynku B17 sala 1.15A

Prowadzący szkolenie:
Piotr Ciebiada - Head of Social Media w Tower Group

Tytuł szkolenia: Podstawy reklam na Facebooku i Instagramie (Edycja I)

Nasze szkolenie "Podstawy reklam na Facebooku i Instagramie " to klucz do skutecznego wykorzystania tych platform w celu osiągnięcia celów reklamowych. Naucz się dobierać odpowiednie cele, optymalizować kampanie i analizować wskaźniki reklamowe. Po szkoleniu będziesz gotowy do skutecznej reklamy na Facebooku i Instagramie. 1.1 Jak dobrać odpowiednie cele reklamowe na Facebooku i Instagramie?
1.2 Jak optymalizować działania reklamowe reklamowe na Facebooku i Instagramie?
1.3 Wskaźniki reklamowe oraz ich interpretacja
1.4 Narzędzia i metody do pomiaru sukcesu na Facebooku i Instagramie
1.5. Warsztat praktyczny

Link do szkolenia: https://forms.office.com/e/eDdsGkBww2

QRCode dla Podstawy reklam na Facebooku i Instagramie

Liczba miejsc jest ograniczona, w szkoleniu może brać udział maksymalnie 16 osób. Koniec rejestracji nastąpi 08.04.2024 r. o godzinie 12:00 lub po wyczerpaniu limitu miejsc. Po zamknięciu zapisów zostanie rozesłana do wszystkich zgłoszonych osób wiadomość z wynikami rejestracji.
Szkolenie odbędzie się po zarejestrowaniu min. 10 osób.

Strona dziala - zabbix