Zaproszenie na szkolenie prowadzone przez firmę Hitachi Energy w dniu 09.04.2024 r.

Doskonalenie pracy zespołowej

Zapraszamy na warsztaty prowadzone przez firmę Hitachi Energy
Warsztaty odbędą się w dniu 09.04.2024 r. (wtorek), w godzinach 16:00-20:00, w budynku B17 sala 1.12A

Prowadząca warsztaty:
Monika Rybińska - Business Process Development Expert, Coach

Tytuł warsztatów: Doskonalenie pracy zespołowej

Gdzie jest porozumienie, tam jest siła (dr Sanford Kulkin) i najczęściej tego porozumienia potrzebują członkowie zespołu, by realizować wspólny cel. Podczas dyskusji, ćwiczeń i ich analizy uczestnicy szkolenia, wspólnie z trenerem będą udowadniać, że porozumienie to nie może być „ślepa” zgoda na to, o co ktoś prosi, czy czego oczekuje.

Główne obszary poruszone podczas warsztatu:
- omówienie etapów formowania się zespołu (poprzez udział w mini projekcie)
- pogłębienie wiedzy i świadomości jakie mamy style komunikacji i style zachowania
- mechanizmy zachowania jakie używamy na co dzień, naturalnie w różnych sytuacjach

Podczas wspólnych ćwiczeń w różnych rolach członkowie zespołu doświadczą, jak podobieństwa i różnice w ich profilach przejawiają się w codziennej współpracy. Doświadczą tego jak zmienia się praca zespołowa, jaki wpływ mogą wywierać na osoby do nich podobne, a jeszcze bardziej na osoby od nich różne.

Grupa wspierana przez trenera będzie miała przestrzeń do rozmowy, refleksji, lepszego poznania siebie i wypracowania kontraktu współpracy czyli zachowań i postaw wspierających wspólnych cel.

Link do szkolenia: https://forms.office.com/e/nMnrXXKQ8Z

QRCode dla Doskonalenie pracy zespołowej

Liczba miejsc jest ograniczona, w warsztatach może brać udział maksymalnie 20 osób. Koniec rejestracji nastąpi 08.04.2024 r. o godzinie 12:00 lub po wyczerpaniu limitu miejsc. Po zamknięciu zapisów zostanie rozesłana do wszystkich zgłoszonych osób wiadomość z wynikami rejestracji.
Warsztaty odbędą się po zarejestrowaniu min. 10 osób.

Strona dziala - zabbix